Ara
Filters
Kapat

Hakkımızda

 

 

 

Biggdesign, Biggplus ailesinden aldığı güç ve tecrübe ile kurulmuş özel bir tasarım markasıdır. 

Biggdesign çalışmaları, Çağdaş Türk Tasarımcıları ve Sanatçılarının kendilerine özgü gustolarını yansıttıkları kaliteli ürünler sunar. Biggdesign markası altında sunulan koleksiyonlar sanat, tasarım ve kalite bileşenlerinden oluşur. 

Biz, takı, tekstil, hediyelik, ev dekorasyonu, seyahat ürünleri başta olmak üzere 3.000 den fazla ürüne sanatçıların lisanslı tasarımlarını uygulayıp, günlük hayatta keyifle kullanılabilecek, ulaşılabilir ürünler sunarız. 

Amacımız Çağdaş Türk Sanatçıları ve ürünlerimizi global dünyaya ulaştırmaktır… 

Biggdesign konsepti ile öne çıkan bir tasarım mağazasıdır. Müşterilerine “erişilebilir lüks, erişilebilir sanat” olarak tanımlanabilecek, hayata dair kullanışlı tasarım ürünler sunmayı hedefler 

Bigg+ ailesinden aldığı tecrübe ve güç ile Türkiye’de sanatı insanların hayatına, ulaşılabilir fiyatlarla dahil etmek ister ve farklı ürün gamını önce iç sonra dış piyasaya sunmak ve “Design in Turkey” konseptini dünyaya duyurmak temel amacıdır. 

Markayı bu fikre götüren ise Türkiye’de tasarımın ve tasarımcıların daha çok hayatın içinde yer almasına hizmet etmek ve “sanatı tüketicinin günlük hayatı içine sokma” arzusudur.